O naszej firmie

Profesjonalizm i doświadczenie

Od 1998 roku z pasją opracowujemy i wytwarzamy elementy z elastomerów poliuretanowych. Zawsze staramy się sprostać najwyższym wymaganiom jakościowym postawionym przez naszych kontrahentów.


Przez te wszystkie lata gromadziliśmy doświadczenie, dzięki któremu możemy zapewnić naszym klientom bardzo szeroki wachlarz rozwiązań dla  procesu i parametrów wykonania danego detalu.


Zapewniamy profesjonalną pomoc na każdym etapie produkcji , od momentu projektowania detalu oraz formy, doboru odpowiedniego poliuretanu, aż po końcowy produkt.

Nasza oferta obejmuje szerokie spectrum branż, w których poliuretan może znaleźć zastosowanie.
Wśród naszych klientów znajdziemy przedstawicieli wszelkich gałęzi przemysłu : od górniczego, morskiego, lotniczego, energetycznego, spożywczego,  papierniczego, rolniczego, po motoryzacyjny, który stanowi osobny dział w naszej firmie.


Zapraszamy do kontaktu, razem znajdziemy rozwiązanie dla Twojej firmy. 

Idealne parametry

W pełni kontrolujemy proces produkcji poliuretanu, aby dać Ci idealny produkt. Dostosowujemy parametry poliuretanu tak by produkt finalny zapewniał wydajność, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Eksperckie modelowanie

Formujemy złożone kształty, zachowujemy ścisłe parametry i niezawodnie łączymy poliuretan z metalami, tworzywami sztucznymi i kompozytami.

Produkcja od A do Z

Nasze kompleksowe możliwości pozwalają nam wytwarzać dla Ciebie produkt poliuretanowy od początku do końca. Będąc finalnym producentem poliuretanu, oszczędzamy Twój czas i pieniądze.

Jesteśmy dla Ciebie idealnym partnerem

Razem osiągniemy sukces. Jako producent poliuretanów pomożemy Ci zdobyć wiodącą pozycję na rynku.

WSPÓŁPRACA

Oferujemy Ci najwyższe standardy współpracy, aby w pełni zrozumieć Twoje potrzeby i cele projektowe, opracować innowacyjne rozwiązania i przejść od prototypu do produkcji.

Ciągłe doskonalenie

Staramy się stale doskonalić, aby utrzymywać udaną i długoterminową współpracę. Oznacza to pełne partnerstwo w celu poprawy wydajności produktu i zmniejszenia jego kosztów, a także ulepszenie naszych możliwości dzięki nowym recepturom, nowemu sprzętowi i ulepszonym procesom.

Zaufany i pewny partner

Zaufanie stanowi trwały fundament sukcesu. Możesz zaufać naszemu zaangażowaniu w otwartą komunikację, uczciwość, bezpieczeństwo i środowisko.

Techniczne Elementy Poliuretanowe

32-300 Olkusz

Aleja 1000-Lecia 1 C

 

tel. (32) 643 - 40 - 13